Microsoft PowerPoint

Zpět na kurzy

Všechny ONLINE kurzy

od 1 299,00 KČ

5.0 z 5

Hodnocení

5x
100%
4x
0%
3x
0%
2x
0%
1x
0%

Všechny online kurzy od 1 299 KČ

Více info

Course duration 3h 16m 9s
Course chapters 43 kapitol
Course difficulty Začátečník

Popis kurzu

Microsoft PowePoint je nejpoužívanějším programem pro tvorbu prezentací. Jeho pomocí můžeš spouštět, upravovat a vytvářet vizuálně atraktivní prezentace.

PowerPoint je jeden z nejběžnějších kancelářských programů. Používá se nejen v byznysu, ale také ve školách a při výuce různých předmětů. S jehož pomocí se dají vytvořit poutavé snímky, které můžou sloužit jako doprovod ke slovní prezentaci.

PowerPoint je celosvětově program číslo 1 na tvorbu prezentací. Velmi lehce se používá. S jeho pomocí dokáže každý vytvořit graficky skvělé prezentace za několik minut.

Mnozí lidé tvrdí, že perfektně ovládají PowerPoint. PowerPoint však obsahuje velké množství funkcí, které když zmákneš, tak budeš umět velmi rychle a efektivně vytvářet poutavé a vizuálně přitažlivé prezentace.

Objednej si kompletní sadu online kurzů MS Office (Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint a Microsoft Outlook) za zvýhodněnou cenu 79 Euro. Kontaktuj nás emailem a pošleme ti všechny informace.


Co se naučíš?

  • vytvářet a formátovat prezentace
  • organizovat prezentace
  • vkládat obrázky a ClipArty a formátovat je
  • naučíš se vkládat video a zvuky do prezentací
  • vytvoříš přechody a animace v prezentaci
  • vložíš tabulky a grafy do prezentace

Co všechno dostaneš?

  • více než 6 hodin nadupaných video tutoriálů
  • mnoho domácích úkolů a zadání
  • zdrojové PowerPoint soubory ke stažení

Pro koho je kurz určen?

Nezáleží na tvém věku či pohlaví. Tento kurz tě naučí všechno potřebné od úplných základů. Kurz je určený pro začátečníky a mírně pokročilé. Je vhodný také pro firmy na zaškolení pracovníků.


Objednej si kompletní sadu online kurzů MS Office (Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint a Microsoft Outlook) za zvýhodněnou cenu 79 Euro. Kontaktuj nás emailem a pošleme ti všechny informace.


Jaké jsou rozdíly mezi PowerPoint 2010, PowerPoint2013 a PowerPoint 365?

Rozdíly jsou zanedbatelné a pro většinu lidí skoro žádné. Office 365 je Office 2013 + pár služeb navíc, jako například SkyDrive a emailová schránka. Takže když si koupíš Office 365, nainstaluje se ti Office 2013. Všechno, co se naučíš v tomto online kurzu PowerPoint 2010, budeš umět použít i v PowerPoint 2013 (resp. PowerPoint 365). Tlačítka, karty, pásy jsou rozmístěny všude stejným způsobem.

Online kurz Microsoft PowerPoint je možné vyzkoušet i zdarma!