HR pro IT recruitery

53min
Čas
12
Kapitol
Business & Finance
Kategorie
4.8
Hodnocení
Začátečník
Level
slovenský
Jazyk kurzu

Popis online kurzu

Slovenský trh je momentálně podle analýz z Linkedinu 5 nejtvrdším v získávání IT odborníků na území CEE. Právě proto správně zvolené komunikační dovednosti budují strategickou výhodu úspěšného IT recruitera. Prostý přehled technologií již nestačí a klíčovým kritériem úspěchu se stávají interpersonální dovednosti.

Jak najít, zaujmout a odprezentovat projekt? Jak zvládat námitky potenciálních kandidátů? Jak správně prezentovat sama sebe a budovat si jméno na tak dynamickém trhu? Tento online kurz ti poskytne odpovědi na tvé otázky a zároveň tě naučí využívat jeden z nejefektivnějších nástrojů pro komunikaci a prodej, kterým je Barevná typologie osobnosti.

Čím je toto školení výjimečné?
To vše je v tomto školení propojené s konkrétními zkušenostmi z praxe. Teorie je ukázaná na reálných příkladech z komunikace s kandidáty v praktickém Handbooku, který si můžete vytisknout a následně využívat. V pouhých 50 minutách získáš přehled pokročilých metod, které využívají nejúspěšnější recruiteři.

Proč se zúčastnit tohoto kurzu

V současnosti nabírá oblast IT na síle v každém směru a tyto trendy budou v budoucnu jen narůstat. Požadavky firem na obsazení IT pozic vytvářejí mezi recruitery silné konkurenční prostředí, pro které je důležité správně najít a zaujmout tyto odborníky a vědomě komunikovat tak, aby byla jejich účinnost a úspěšnost co největší. Otevřené pozice přibývají rychleji než odborníci, kteří by je obsadili. V dnešním světě IT recruitmentu je přímo nezbytné využívat sofistikované komunikační metody.

Pro koho je kurz určený

  • pro recruitery, kteří začínají na trhu,
  • pro recruitery, kteří chtějí pokračovat a růst,
  • pro recruitery, kteří se chtějí stát nejlepší na trhu.

V kurzu získáš tipy a doporučení v těchto oblastech:

  • co je pro IT recruitera podstatou úspěchu
  • jak správně napsat pracovní nabídku
  • jak zajímavě oslovit kandidáta
  • co má obsahovat popis pozice
  • základy barevné typologie
  • jednotlivé barevné typy osobností
  • jak komunikovat s jednotlivými barevnými typy osobností
  • jak rozpoznat jaká barva s vámi komunikuje na konkrétních příkladech
  • jak zvládat případné námitky kandidátů
  • jak si vybudovat jméno s využitím vlastní barvy osobnosti

Co všechno dostaneš:

  • 50 minutový video-kurz a praktický Handbook s ukázkami a popisy,
  • certifikát o absolvování kurzu,
  • garance vrácení peněz do 14 dnů v případě, že s kurzem nebudeš spokojený
  • diskusní fórum, ve kterém na tvé otázky odpovídá lektorka kurzu.
Online kurz HR pro IT recruitery je možné

Seznam kapitol

HR pre (IT) recruiterov
Dostupné v ukázce kurzu
2 Ako farby komunikujú
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
3 Ako s farbami komunikovať
4 Personal branding
5 Aktívne počúvanie
6 Ako zaujímavo popísať projekt s využitím farby
7 Príklad reakcií všetkých farieb
8 Ďalšie ukážky komunikácie farieb
9 Ako zvládať námietky
10 Záver

Hodnocení kurzu

Viera V.

Klaudia T.

Podívej se i na tyto kurzy

1 Online kurzů
0 Příspěvků
Přejít na kanál

Akce! Získej předplatné za 999Kč na měsíc

Získej přístup do největší nabídky online kurzů na trhu, nyní v super akci.