Android Developer

Zpět na kurzy

Všechny ONLINE kurzy

od 1 299,00 KČ

4.0 z 5

Hodnocení

5x
60%
4x
20%
3x
0%
2x
0%
1x
20%

Všechny online kurzy od 1 299 KČ

Více info

Course duration 6h 57m 21s
Course chapters 41 kapitol
Course difficulty Začátečník

Popis kurzu

Android Developer je online kurz tvorby mobilních aplikací pro operační systém Android. V tomto základním kurzu se naučíš úplné základy androidového programování. Kurz je určený a navrhnutý pro úplné začátečníky, kteří ovšem mají alespoň minimální znalosti programovacího jazyka Java. Nemáš-li tyto znalosti, podívej se do nabídky našich kurzů, kurz Java je zcela zdarma.


Co se naučím?

Programování pro Android se provádí v upravené verzi jazyka Java (popř. lze použít souběžně s Javou i programovací jayzk Kotlin) a v XML. Java slouží na programování celé funkcionality aplikací, zatímco jazyk XML slouží k nadefinování rozvržení a designu.

Naučíme tě vyvíjet aplikace v oficiálním vývojovém prostředí od Googlu – Android Studiu. Toto vývojové prostředí běží na platformě IntelliJ IDEA. Pokud si tedy někdy během vývoje nevíš rady, vývojové prostředí se svým skvělým inteligentním našeptávačem ti poradí.

Naučíš se:

  • používat základní layouty (rozvržení) v androidových aplikacích
  • ovládat životní cyklus aplikací
  • ovládat vývojové prostředí Android Studio
  • debugovat svůj kód
  • publikovat svoji aplikaci v obchodě Google Play
  • a spoustu dalšího!

Navíc jako bonus získáš další tipy při vývoji androidových aplikací.

Co ještě dostanu?

Ke kurzu dostaneš možnost zeptat se na cokoliv, s čím budeš mít během svého vývoje problém, bude-li to v souvislosti s tímto kurzem. Na všechny otázky ti bude odpovězeno přes diskuzní fórum přímo pod videem.

Mám za sebou více než 5 let zkušeností s komerčním vývojem aplikací na zakázku, určitě budu schopen ti odpovědět na tvé záludné otázky.

Po ukončení kurzu od nás dostaneš certifikát.

Co potřebuji?

  • nějaký počítač či notebook (s OS Windows, Linux, macOS)
  • měl bys mít možnost své aplikace testovat na nějakém androidovém zařízení (telefon, tablet) Více znalostí o vývoji androidových aplikací získáš v našem připravovaném navazovacím kurzu
Tenhle kurz je možné studovat pomocí REPAS/KOMPAS
Online kurz Android Developer je možné vyzkoušet i zdarma!